O nas

Eco containers

Poznaj szczegóły

Liderzy na rynku kontenerów w Polsce

Profesjonalizm, zaangażowanie w biznes, wiedza oraz doświadczenie – dzięki tym wartościom, zdobywanym przez blisko 30 lat w grupie Balticon, zapewniliśmy sobie pozycję lidera rynku kontenerów w Polsce. W EcoContainers doskonale znamy walory kontenerów morskich, ich uniwersalne zastosowania, jak również trwałość stalowych konstrukcji. Postanowiliśmy więc wykorzystać ich atuty, by tchnąć w nie drugie życie i zaoferować Ci zupełnie nowy produkt.

Przestrzeń zaadoptowana do Twoich potrzeb

Dziś nie tylko sprzedajemy i wynajmujemy kontenery, lecz również odnawiamy je i modyfikujemy ich wnętrza, zmieniając pustą przestrzeń ładunkową w biura, punkty gastronomiczne, kawiarnie, a nawet przytulne mieszkania. Doświadczenie pozwala nam kreować zastosowania dla kontenerów, które stają się odpowiedzią na potrzeby wielu gałęzi biznesu. Są ponadto mało inwazyjne dla środowiska, a ich montaż i demontaż odbywa się szybko i sprawnie.

Nasze wartości

Stawiając na ekonomię, elastyczność oraz ekologię, dostarczamy naszym klientom wysokiej klasy kontenery, dopasowane do różnych profili działalności. Od branży handlowej, przez usługi, magazyny i chłodnie, aż po przestrzeń administracyjną, czy komfortowy nocleg. Zapewniamy ponadto kompleksową obsługę zamówień, dokonując adaptacji wnętrza zgodnie z Twoim projektem, a finalny produkt dostarczamy pod dowolny adres w Polsce i w Europie.

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami
Pełny kontakt